logo
Çağrı Merkezi;
0312 499 30 40
Bize Yazın;
info@baskentgazyetkilifirma.com

RETRO SAYAÇ KİTİ

Başkentgaz Doğalgaz Retro Sayaç Kiti Değişimi


Doğalgaz retro sayaç kiti değişimleri. Kullanım ömrünü doldurmuş ön ödemeli kazan dairesi sayaç kitlerinizi yeni doğalgaz retro kit sayacı ile değiştiriyoruz. Değişim işlemleri anahtar teslim olarak Başkentgaz Sayaç ölçüm müdürlüğüyle senkronize şekilde yapılmaktadır.
Genellikle kazan dairelerinde kullanılan ön ödemeli doğalgaz sayaç kitleri ,  yüklenilen bakiyeyi otomatik olarak düşürmektedir.


Çekmeyen Yerlerde Sinyal Güçlendirici Uygulaması

Sinyalin çekmediği kazan dairesi veya bina merdiven sahanlığındaki retro ön ödemeli sayaç kitlerine yaptığımız 
sinyal güçlendirici sistem uygulama ile retro sayaç kiti cihazlarınız çalışır hale gelmektedir.


Retro Sayaç kiti Özellikleri
 • Retrokit serisi ön ödeme modülü, konut tipi sayaçlar ile tüm ticari ve endüstriyel diyaframlı, rotary ve türbinmetre sayaçların ön ödemeli sisteme dönüştürülmesi için geliştirilmiş Smart Kart / GPRS / Smart Kart + GPRS veya sadece GPRS ile opsiyonel haberleşen son derece teknolojik bir kapama vanasıdır.

• Retrokitler her marka sayacın tüm ölçüleri için kullanılabilir. Sayacın çıkış tarafına dişli veya flanşlı olarak bağlanabilen kompakt bir dizayna sahiptir. LCD ekran sayesinde sayaç endeksi dijital olarak okunabilir.

• Cihaz üzerinde yer alan LCD panel ile sayaç endeksi, pil durumu, GPRS çekim seviyesi, alarmlar ve vana durumu gibi bilgiler dijital olarak izlenebilmektedir.

• Retrokit tüketim değeri fazla olan ve tahsilat sorunu yaşanan abonelere tahakkuk edilen tutarın tahsil edilememe riskini tamamen ortadan kaldırır.

• İstenildiğinde «Ön Ödemeli-GPRS’li ve Ön Ödemeli-RF’li» olarak üretilebilir.

• Cyble teknolojisi sayesinde pulse atlama ve fazla pulse sayaç sorunlarına elektronik endeks uyum teknolojisi

• Kartlı Ön Ödemeli veya sonradan ödemeli kullanım.

• Aynı numaratöre sahip olduğundan DN50 versiyonda G10 sayaçtan söküp G100 DN50 sayaca kadarki tüm sayaçlarda rahatlıkla takılabilir.