logo
Çağrı Merkezi;
0312 499 30 40
Bize Yazın;
info@baskentgazyetkilifirma.com

Kaskad Kazan Kurulumu

Duvar Tipi Kaskad Kazan Dairesi Kurulum Hizmetleri

Eski yer tipi kazanların yerine kaskad kazan kurulumu

Firmamız Anahtar Teslim kazan dairesi değişimi ve kurulumu Yapmaktadır. Duvar tipi kaskad kazanlar veya yer tipi yüksek kapasite kazanların kurulumu uzman kadromuzla yapılmaktadır.Ankara'nın her bölgesine Çankaya , Keçiören , Gölbaşı , Altındağ , Etimesgut ilçelerine kazan dairesi kurulum montajını anahtar teslim yapmaktadır. Başkentgaz Kazan dairesi doğalgaz projesi çizilerek gerekli doğalgaz  proje ve kalorifer tesisatı kontrolleri yapılarak Başkentgaz'dan uygunluk onay belgesi alınarak teslim edilir.

Kazanlar; özellikle merkezi sistem ısıtma sistemlerinde kullanırlar. Kazan yakıttaki kimyasal enerjiyi ısı enerjisine çeviren cihazlara verilen isimdir.

Isıtma işleminin bir merkeze konulan kazan ile elde edilen ısının tüm binaya borularla dağıtılıp, radyatör, konvektör vb. cihazlarla ısıtılmasını sağlayan sisteme merkezi ısıtma sistemi diğer bir değişle kalorifer tesisatı denir. Kazan ise bu sistemin en önemli kısmını teşkil eder.Ankara Kazan dairesi kurulum işlemleri yapılırken mevzuata uygun olarak yapılır.

Kazan dairesinin Başkent Doğalgaz Mevzuatına Uygun olabilmesi için bazı şu özelliklerde olması gerekir:

Ankara Kazan Dairesi Kurulum işlemleriyle ilgili detaylı Bilgi için Lütfen Arayınız03124664446

Firmamız tarafından ankara kazan dairesi doğalgaz dönüşüm işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır. 

Baymak Lectus duvartipi kaskad kazan dairesi kurulumu 
Buderus 
duvartipi kaskad kazan dairesi kurulumu