logo
Çağrı Merkezi;
0312 499 30 40
Bize Yazın;
info@baskentgazyetkilifirma.com

Hermetik Şofbenler

Doğalgaz Şofben Kombi Montaj Kurulum İşlemleri

 
Hermetik Şofben temiz havayı dışarıdan alarak yakacak,karbon monoksiti yine dışarıya verecektir.Hermetik Şofben;dış cepheye yakın bir duvara, hatta mümkünse içerinden direk dış duvara montaj edilmelidir.Böylelikle;hermetik borusu çok kısa mesafeyle dışarı çıkmış olacaktır.Hermetik şofben ambalajı içinden çıkan boruların dış duvardan çıkmaya yetmediği hallerde ise servisi aracılığı ile orijinal hermetik parçalarını getirtmeli ve taktırtmalıdır.Ek olarak satılan, bu hermetik boruların yerine spiral türü malzeme kullanmak da faciaya davetiye çıkarmak olacaktır.

Pargas Mühendislik olarak doğalgaz tesisatı, doğalgaz tamiri, doğalgaz tadilatı, doğalgaz dönüşümü; proje çizimi, bakım ve onarım işlerinde profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.
Ankara'nın tüm ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz. Çankaya , Keçiören , Çayyolu , Ümitköy , İncek , Gölbaşı , Ayrancı , Sincan , Yeni mahalle , Cebeci , Küçük esat , Altındağ , Mamak gibi tüm bölgelere doğalgaz tesisat kaçaklarına müdahale etmekteyiz.

Doğalgaz tesisatınızın nasıl yapılacağı, hangi güzergahlardan geçeceği, kombinizin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evinizin ısınacağı gibi birçok sorunuz mühendislerimiz tarafından hesaplanmaktadır.
Başkentgaz Doğalgaz Tesisatında yetki belgeli ustalarımız çalışmaktadır.